O nas

Home / O nas


Kancelaria Rachunkowa – Partner w Rozwoju Twojej Firmy, Bezpieczeństwo i Profesjonalizm

Kancelaria Rachunkowa powstała z myślą o zaspokojeniu wzrastających potrzeb Naszych Klientów, którzy oczekują od nas już nie tylko podstawowych czynności księgowych, ale przede wszystkim kompleksowych działań wspierających rozwój firmy.

Obecnie bardzo ważnym elementem dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa jest nie tylko rzetelnie prowadzona księgowość i prawidłowo wyliczane podatki, ale także raporty, stały dostęp do danych finansowych oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zarządzania finansami.

Jesteśmy zespołem osób solidnie wykształconych, a przede wszystkim doświadczonych w prowadzeniu księgowości oraz kadr i płac firm z różnych branż. Potwierdzają to dyplomy ukończonych uczelni, doświadczenie oraz posiadane certyfikaty. Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytuły świadczonych przez nas usług, zabezpieczające interesy naszych Klientów. Nasi Klienci  w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie w zakresie podejmowanych decyzji podatkowych, inwestycyjnych, kadrowych i innych. Jesteśmy stale do dyspozycji Klientów.